DOM #6 35 m2 PROMO
DOM#6 z antresolą
35 m² zabudowy, a mimo to trzy pokoje, łazienka i antresola na dodatkowe łóżka – dom #6 to jeden z naszych najchętniej wybieranych projektów, zarówno pod wynajem sezonowy, jak i na własny wypoczynek. Duże przeszklenia zalewają wnętrze naturalnym światłem, a otwarta bryła stodoły sprawia, że 54,3 m² powierzchni po podłodze wygląda i czuje się przestronniej, niż wskazywałby sam metraż zabudowy.
Dla kogo: rodziny 4-osobowe szukające drugiego domu bez wielkiego budżetu oraz inwestorzy stawiający na wynajem sezonowy – to właśnie ten model klienci najczęściej wybierają jako domek pod wynajem.
Cena od : 130 000 zł + vat*
Powierzchnia po podłodze: 54,3 m²
Powierzchnia zabudowy: 35 m²
WYMIARY:
Szerokość: 370 cm
Głębokość: 945 cm
Wysokość: 550 cm
3 pokoje
1 łazienka
antresola
dach 2-spadowy
pow. zab. 35m²
Dom LETNISKOWY NR 6
130.000 zł + vatDOPASUJ DOM DO SIEBIE - OPCJE DODATKOWO PŁATNE:
- elewacja z Thermo Sosny (Faza/Romb)
- docieplenie domu
- wydzielenie dodatkowych pomieszczeń
- impregnacja elewacji
- dodatkowe okna
- panele podłogowe laminowane
- ogrzewanie podłogowe
- taras/pergola
- schody
- słupy fundamentowe
Chcesz poznać dokładny koszt wybranych opcji? Napisz do nas – przygotujemy pełną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb w ciągu 24 godzin!
pamiętaj! KAŻDY DOM MOŻESZ DOWOLNIE MODYFIKOWAĆ!
Nie wiesz, czy #6 czy #9? Porównaj oba modele
Oba domy mają identyczny metraż i tę samą cenę bazową, różnią się charakterem:
-
Dom #6 (ten, który oglądasz) – więcej okien, więcej naturalnego światła, bardziej rodzinny klimat. Najczęściej wybierany pod wynajem sezonowy.
-
Dom #9 – ostrzejsza, minimalistyczna bryła w stylu skandynawskim, design zorientowany na estetykę

