PROJEKTY INDYWIDUALNE

Nowoczesne biura i domki ogrodowe od WOODENFACTORY zachwycą każdego.

IDEALNE BIURO

Nowoczesne biura ogrodoweWOODENFACTORY zostały stworzone z myślą o Klientach szukających pomysłu na komfortowe miejsce pracy blizko domu.

WYSOKA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. Dzięki temu nasze domki są trwałe i niezawodne. WOODENFACTORY jest bliżej natury!

PIĘKNY I NOWOCZESNY OGRÓD

WOODENFACTORY to domki ogrodowe, które współgrają z otoczeniem! To domki stworzone z myślą o właścicielach, którzy kochaja piekny design.

Nowoczesne drewniane domki letniskowe i całoroczne od WOODENFACTORY

Poznaj nowoczesne domki letniskowe polskiego producenta firmy WOODENFACTORY. Nasza oferta obejmuje nowoczesne domy drewniane całoroczne w kilku wariantach wykończeniowych. Każdy z naszych projektów można dowolnie modyfikować na życzenie klienta. Dzięki temu budowane przez nas domki drewniane są dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze domy bez względu na ich wielkość, są domami przyjaznymi środowisku. Używamy materiałów najwyższej jakości, a profesjonalne zespoły montażowe zadbają o to, abyś czuł się dobrze we własnym domu. Domki dostępne są w wersji całorocznej, zimowej oraz letniskowej. Wykonane są z naturalnych materiałów przez co śmiało można powiedzieć, że są ekologiczne.

W naszej ofercie domów drewnianych znajdziecie:

  • Całoroczny lub letniskowy drewniany domek na działkę
  • Domek całoroczny lub letniskowy typu stodoła drewniana z przeszkleniem
  • Domek letniskowy lub całoroczny na zgłoszenie do 35m2
  • Gotowe domki letniskowe lub całoroczne drewniane w stylu skandynawskim
  • Domki do ośrodków wypoczynkowych