sprawdź projekty indywidualne naszych Klientów

IDEALNE DOMY REKREACYJNE

Nowoczesne  domki letniskowe WOODENFACTORY zostały stworzone z myślą o Klientach szukających ciszy i spokoju poza miastem.

WYSOKA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. Dzięki temu nasze domki są trwałe i niezawodne. WOODENFACTORY jest bliżej natury!

PIĘKNY I NOWOCZESNY DESIGN

WOODENFACTORY to domy mieszkalne, które współgrają z otoczeniem! To domy stworzone z myślą o właścicielach, którzy kochaja piekny design.

Nowoczesne drewniane domki letniskowe i całoroczne od WOODENFACTORY

Poznaj nowoczesne domki letniskowe polskiego producenta firmy WOODENFACTORY. Nasza oferta obejmuje nowoczesne domy drewniane całoroczne w kilku wariantach wykończeniowych. Każdy z naszych projektów można dowolnie modyfikować na życzenie klienta. Dzięki temu budowane przez nas domki drewniane są dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze domy bez względu na ich wielkość, są domami przyjaznymi środowisku. Używamy materiałów najwyższej jakości, a profesjonalne zespoły montażowe zadbają o to, abyś czuł się dobrze we własnym domu. Domki dostępne są w wersji całorocznej, zimowej oraz letniskowej. Wykonane są z naturalnych materiałów przez co śmiało można powiedzieć, że są ekologiczne.

W naszej ofercie domów drewnianych znajdziecie:

  • Całoroczny lub letniskowy drewniany domek na działkę
  • Domek całoroczny lub letniskowy typu stodoła drewniana z przeszkleniem
  • Domek letniskowy lub całoroczny na zgłoszenie do 35m2
  • Gotowe domki letniskowe lub całoroczne drewniane w stylu skandynawskim
  • Domki do ośrodków wypoczynkowych